Marika Kuusisto

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsL)
Neuropsykologian työnohjaaja ja kouluttaja

puh. 045 697 2828
marika.kuusisto@neuronelli.fi


Sanelma Eränen

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsL)

puh. 050 365 9976
sanelma.eranen@neuronelli.fi


Mirkka Niemelä

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsM)

puh. 045 250 7300
mirkka.niemela@neuronelli.fi

Anna-Kaisa Alzamora

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsM)

puh. 044 535 7257
anna-kaisa.alzamora@neuronelli.fi

Aki Tapionkaski

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsT)

Puh. 040 739 0114
aki.tapionkaski@neuronelli.fi


Arja Tienhaara

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsL)

puh. 050 371 0252
arja.tienhaara@neuronelli.fi

Mari Muuvila

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsM)

puh. 045 209 0606
mari.muuvila@neuronelli.fi

Terhi Helminen

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsL, PsT)

puh. 040 046 4920
terhi.helminen@neuronelli.fi


Ranja Kuukka

Neuropsykologiaan erikoistuva psykologi (PsM)

puh. 040 0719661
ranja.kuukka@neuronelli.fi


Salla Rikander

Terveyspsykologian erikoispsykologi (PsL),
Neuropsykologiaan erikoistuva psykologi

puh. 045 6310 558
salla.rikander@neuronelli.fi

Jenni Kilpinen
Lasten ja nuorten erikoispsykologi (PsM)

puh. 050 5349643
jenni.kilpinen@live.fi